O nas

piramidka

Historia naszej firmy sięga lat dziewięćdziesiątych. W tym czasie Władysław Stopa zaczął praktykę u ostatniego mydlarza wiedeńskiego Friedricha Weissa w jego fabryce ” Stadlauer Seifensiederei”.
W 2006 roku , po nagłej śmierci mistrza fabryka ta została zamknięta, a Władysław Stopa, jako jedyny spadkobierca receptur postanowił założyć spółkę  ” Stoba Seifenmanufaktur”.
Pod koniec 2015 roku otworzyliśmy w Polsce manufakturę o nazwie „WS Naturalne Mydła Wiedeńskie” po to, aby nie tylko Wiedeńczycy, ale również Polacy mogli cieszyć się luksusowymi mydełkami.
Nasze mydła są wytwarzane z oleju kokosowego, bez konserwantów, parafiny i wazeliny. Gwarantujemy 100% naturalnych składników.
Proces mieszania na zimno, bogata ilość olejków i gliceryna roślinna – dodawane po etapie zmydlenia znakomicie nawilżają i ujędrniają skórę, chroniąc ją jednocześnie przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego. Witaminy C i E zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry, a aloes wykazuje właściwości silnie nawilżające, łagodzące oraz przeciwzapalne. Podrażnienia lub suchość skóry ustępują już po kilku dniach.
W skład naszych mydeł wchodzą m.in.:
olej kokosowy, Oliwa z oliwek, Masło shea, Masło kakaowe, olej avocado, olej z pestek winogron, lanolina, gliceryna roślinna, witaminy C i E, aloes.